PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Fotografia – nowy kierunek studiów podyplomowych

Od października 2013 roku Wydział Sztuki Nowych Mediów PJWSTK planuje uruchomienie studiów podyplomowych z zakresu fotografii.
Program nauczania wyróżniać będą dwa główne typy zajęć – związane z techniką i technologią fotograficzną, obsługą sprzętu, studia, itp. oraz odnoszące się do sfery kreacji i projektowania fotograficznego. Ponadto w programie znajdują się zajęcia z historii i teorii obrazu fotograficznego, jego budowy oraz zajęcia z podstaw sztuki filmowej. Dodatkowym atutem są zajęcia z prawa autorskiego – trudnej dziedziny w odniesieniu do utworów fotograficznych.


Kształcenie odbywać się będzie m.in. w profesjonalnym studiu fotograficznym wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt dostępny na rynku. Do dyspozycji wszystkich słuchaczy będą także nowoczesne pracownie informatyczne, graficzne, itp.


Kadra to wysokiej klasy dydaktycy i praktycy specjalizujący się m.in. w obróbce obrazu i postprodukcji.

Studia skierowane są do osób, które zamierzają pracować z obrazem fotograficznym lub już z nim pracują. Absolwenci będą mogli zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu fotografa, fotoedytora lub stylisty. Będą mogli pracować m.in. w agencjach reklamowych i fotograficznych, studiach graficznych, wydawnictwach prasowych, itp.

Program nauczania jest również uzupełnieniem studiów na innych wydziałach artystycznych i projektowych, na których nie było zajęć fotograficznych, bądź miały one szczątkowy charakter.

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj