PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Konkurs o indeks Wydziału Informatyki PJWSTK

Konkurs o indeks Wydziału Informatyki Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych

Ruszyła rejestracja do V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „31337” organizowanego przez Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych. Nagrodą główną jest indeks Wydziału Informatyki PJWSTK.


Konkurs skierowany jest do młodych osób, które interesują się informatyką, matematyką, logiką, algorytmiką i bezpieczeństwem sieci. Zwycięzca otrzyma możliwość bezpłatnych studiów informatycznych. Będzie mógł studiować w siedzibie głównej Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie lub na jej Wydziale Zamiejscowym Informatyki w Gdańsku.


Dla laureatów kolejnych miejsc przewidziano także bezpłatne kursy lub zniżki w kursach CCNA (Cisco Certified Network Associate) prowadzonych w Akademickim Centrum Szkoleniowym PJWSTK, zniżki w czesnym na studiach dziennych, nagrody książkowe, itp.
Rejestracja prowadzona jest na stronie internetowej konkursu – www.31337.pjwstk.edu.pl.


Konkurs składa się z dwóch etapów: zdalnego i finałowego. W pierwszym etapie, trwającym  od 4 do 15 marca 2013 r., uczestnicy zmagać się będą z pytaniami publikowanymi na stronie www konkursu. Każdego dnia rozwiązywać będą jedno zadanie konkursowe. Dwadzieścia najlepszych osób zakwalifikuje się do etapu finałowego. 


Podczas finału, który odbędzie się 23 marca 2013 r. w siedzibie głównej uczelni w Warszawie, uczestnicy wysłuchają wykładu z wybranej dziedziny informatyki a następnie odpowiadać będą na pytania z nią związane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 3 kwietnia 2013 roku.

Partnerami konkursu są: Goldenline, Allegro Group, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Microsoft.

 
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.31337.pjwstk.edu.pl

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj