PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

Strona główna >> Uczelnia >> Biuro prasowe

O Uczelni


Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach. Wyróżniana jest przez studentów, pracodawców i media.
Uczelnia zwraca szczególną uwagę na dostosowywanie programów kształcenia do wymogów i oczekiwań rynku pracy. Przedstawiciele biznesu zasiadają w Radzie Programowej uczelni, gdzie wspólnie z kierownictwem i dydaktykami opracowują i aktualizują ofertę edukacyjną.
– Efektem takiej współpracy są dobrze przygotowani i cenieni przez pracodawców absolwenci – mówi dr Jerzy Paweł Nowacki, Rektor Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych.  
Kadra dydaktyczna uczelni to wybitni specjaliści – teoretycy i praktycy z Polski i z zagranicy. PJWSTK współpracuje również z europejskimi uczelniami oraz wykładowcami z Japonii, USA, Australii. Do dyspozycji studentów wszystkich kierunków są nowoczesne laboratoria, specjalistyczne pracownie informatyczne, unikalny w skali kraju sprzęt multimedialny, roboty stacjonarne i mobilne, stacje graficzne, projektowe, itp.
PJWSTK kształci na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktoranckich. Jako jedna z czterech niepublicznych uczelni wyższych w Polsce posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego.   
Oferta edukacyjna to studia informatyczne (Wydział Informatyki), studia z dziedziny zarządzania (Zarządzanie Informacją), kulturoznawstwa (Kultura Japonii), studia artystyczne (Wydział Sztuki Nowych Mediów – Grafika i Architektura Wnętrz) oraz kilkanaście kierunków studiów podyplomowych.
Uczelnia powstała w 1994 roku na mocy porozumień rządów Polski i Japonii. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. Uczelnia posiada także oddziały zamiejscowe w Gdańsku i Bytomiu.
www.pjwstk.edu.pl

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj