PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Badanie opinii nt. ACTA

 

Zapraszamy wszystkich studentów PJWSTK, innych uczelni, oraz wszelkie osoby zainteresowane do badania opinii poświęconemu Anti-Counterfeiting Trade Agreement (ACTA). Ankieta została opracowana przez prowadzących oraz studentów Informatyki Społecznej PJWSTK. Badanie jest prowadzone online.


LINK DO BADANIA: http://survey.2ask.net/1656703013bc6753/survey.html

 

Negocjacje ACTA (prowadzone od 2008 roku z niemal całkowitym pominięciem opinii publicznej, co wywołało zaniepokojenie i krytykę ze strony Parlamentu Europejskiego) są w końcowej fazie. W Polsce rząd planuje podpisanie ACTA 26 stycznia. Opinia publiczna została zaalarmowana przez ostatnie protesty Wikipedii dotyczące podobnych inicjatyw ustawodawczych (SOPA/PIPA). Nie jest za późno, żeby zabrać głos w sprawie, która dotyczy przyszłości Internetu i nas wszystkich. Debata o kształt nowych, partycypatywnych mediów i usług Internetowych jest bowiem także debatą o nowe, obywatelskie, otwarte społeczeństwo sieci.

Wyniki badania będą dostępne publicznie. Mamy nadzieję, że będą istotnym głosem w debacie. Zależy to jednak od zaangażowania jak
największej liczby Internatów w badanie.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/ACTA

Film o ACTA

Patronat medialny nad otwartym badaniem opinii na temat porozumienia ACTA, realizowanym przez Polsko – Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych, objęło Akademickie Radio Kampus.  

Informacje na temat badania publikowane są na stronie www radia oraz na profilu FB. Eksperci PJWSTK będą także gośćmi antenowymi. Opowiedzą o głównych celach i przebiegu badania. 

 


 

 

 

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj