PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Adobe: spotkanie z P. Trani

Firma Adobe Systems zaprasza studentki i studentów PJWSTK na spotkanie z Paul’em Trani - światowej sławy specjalistą w branży  projektowania i rozwoju rozwiązań interaktywnych.
Zapraszamy 20 maja 2011 r. na godzinę 11:30 do PJWSTK - Aula Główna (piątek) na prezentację rozwiązań proponowanych przez ADOBE.O czym będzie mowa?
•    O najważniejszych funkcjach oraz innowacjach dotyczących opracowywania materiałów i aplikacji za pomocą rozwiązań Adobe AIR, Flash, Flex 4.5, HTML5, Flash CS5.5 oraz Flash Builder 4.5.
•    O aktualizacjach w programie Flash CS5.5 takich jak skalowanie zasobów, obsługa przypinania dla kinematyki odwrotnej, udoskonalone obiegi pracy w ramach projektu, udostępnianie zasobów i bibliotek, eksportowanie do bitmap i zapisywanie jako bitmapy, rasteryzacja symboli.
•    O obiegach pracy związanej z wideo, wdrażaniem materiałów na urządzeniach z systemem iOS.
•    O publikowaniu aplikacji w środowisku Adobe AIR dla systemu Android.

Kim jest prowadzący?
Paul Trani obecnie zajmuje stanowisko Adobe Developer Evangelist. Odwiedza różne zakątki globu, pokazując projektantom i deweloperom, jak pracować wydajniej dzięki narzędziom firmy Adobe. Przede wszystkim prezentuje możliwości rozwiązań Flash i HTML5 w zakresie zwiększania wydajności oraz tworzenia wysokiej klasy materiałów interaktywnych, które mogą być dostępne za pomocą komputerów, przeglądarek oraz urządzeń mobilnych.
Ponad 10 lat temu Trani uzyskał tytuł Adobe Certified Instructor, od momentu rozpoczęcia przygody z firmą Macromedia opracowuje też szkolenia elektroniczne. Dzięki swojej pracowitości stał się jednym z najpopularniejszych autorów wydawnictwa Lynda.com. Opublikował w nim siedem książek, które zyskały status bestsellerów. Oprócz tego Trani na bieżąco opracowuje materiały do telewizji AdobeTV oraz do swojego programu Flash CS5: Training with Trani. Gdy nie tworzy szkoleń wideo dla innych, opracowuje samouczki i umieszcza je we własnej witrynie www.designupdate.com.
Obserwuj Paula w serwisie Twitter: @paultrani.

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj