PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Konferencje

Gryzacja czyli projektowanie motywacji

“Gryzacja” czyli projektowanie motywacji: dlaczego ludzie wydają pieniądze na nieistniejące rzeczy i jak to wykorzystać?
Serdecznie zapraszamy w ramach kolejnego spotkania koła HCI PJWSTK na wykład Kuby Stokalskiego, projektanta interakcji z firmy One2Tribe o tytule: ”Gryzacja” czyli projektowanie motywacji: dlaczego ludzie wydają pieniądze na nieistniejące rzeczy i jak to wykorzystać?
Wykład odbędzie się we wtorek 17-go maja o godz. 18:00 w Auli Głównej PJWSTK

Wykład jest organizowany przez polski oddział ACM SIG CHI: CHI Polska


Abstrakt:
Pytania dlaczego ludzie w coś się angażują, uważają za wartościowe, inwestują swój czas i energię to istotne zagadnienie w gospodarce już nie produkcyjnej czy usługowej, ale coraz bardziej opartej o doświadczenia użytkowników. Spojrzymy na chęć i działanie w różnych kontekstach – od jazdy samochodem po kupowanie nieistniejących przedmiotów w wirtualnym świecie oraz to jak na takie działanie można wpłynąć, bez uciekania się do zakazów, nakazów czy manipulacji. Wszystko przez pryzmat systemów będących wyrafinowanymi konstrukcjami motywacyjnymi a z drugiej strony jednymi z bardziej złożonych user experiences, generujących niesłychanie silne emocje: przez pryzmat gier.

Kuba Stokalski

Projektant interakcji, gier i (wciąż) student SWPS, którego ambicją jest tworzenie wartościowych doświadczeń – nie tylko “poprawnie działającej technologii”. Pracę przeplata okazjonalnymi publikacjami i wystąpieniami popularyzującymi zagadnienia związane z projektowaniem user experience oraz nieustannym torturowaniem współpracowników zdaniem “… ale spójrz na to z punktu widzenia użytkownika…”.

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj