PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Studenci SNM zwycięzcami w Polskim Konkursie Reklamy

 

Studenci wydziału Sztuki Nowych Mediów PJWSTK (studia zaoczne), panowie Piotr Łapiński i Piotr Szkałuba zdobyli pierwszą nagrodę w Polskim Konkursie Reklamy w kategorii „Creative Students Cyber”. W tym samym konkursie wyróżnieni zostali Krzysztof Kuźmiński i Michał Roszyk, również studenci SNM.


GRATULUJEMY LAUREATOM.


Polski Festiwal Reklamy organizowany od 6 lat towarzyszy rokrocznie Polskiemu Konkursowi Reklamy. Festiwal i konkurs organizuje Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, oraz działający w jego strukturach Klub Twórców Reklamy.
Konkurs „Creative Students” skierowany jest do studentów uczelni artystycznych, szkół reklamy oraz wydziałów architektury.
Studenci biorą udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez pracowników kreacji agencji marketingowych, po czym przekazany im zostaje brief kreatywny. Uczestnicy maja trzy dni na stworzenie prac na zadany temat (w wersji polskiej i angielskiej).
W tym roku udział w konkursie wzięło 73 osoby w czterech kategoriach: Print, Cyber, Design oraz Film. Zwycięskie prace zostały nagrodzone podczas Gali KTR oraz opublikowane w festiwalowym katalogu, zaś ich twórcy odbędą staże w renomowanych agencjach reklamowych zrzeszonych w SAR

[Więcej]

 

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj