PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

samorzad
biurokarier
absolwenci
inkubator
liceum
liceum plastyczne
acs
katedry
egzamin jlpt
centrum akredytacji
przetargi

Strona główna >> Wydarzenia

Tysiąc żurawi - koncert charytatywny na rzecz ofiar kataklizmu w Japonii


Stara Pomarańczarnia, Łazienki Królewskie w Warszawie
sobota, 2 kwietnia 2011, godz. 9.00-18.00

Podczas koncertu sprzedawane będą ‘cegiełki’ o wartości 10, 20 i 100zł. Wspólnie wykonane origami – żurawie wraz z zebranymi funduszami zostaną przekazane do Japonii.

W trakcie koncertu woluntariusze wraz ze wszystkimi chętnymi będą składać z papieru (origami) żurawie – tytułowe „tysiąc żurawi” jest tradycyjnym, symbolicznym gestem duchowej łączności w bólu, a chorym – przekazania życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Wystawiona zostanie również księga kondolencyjna, gdzie będzie można wpisywać słowa współczucia, solidarności i wsparcia. Wykonane żurawie prześlemy do Japonii.

Wydarzenie objęli patronatem honorowym Minister Spraw Zagranicznych RP oraz Ambasada Japonii w Polsce. Patronują również Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Krajowa Izba Gospodarcza i Międzynarodowe Forum Kobiet.

Swój udział artystyczny zadeklarowali m.in. Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr1 w Warszawie i wywodzące się z Japonii Centrum Rozwoju Uzdolnień Metodą Suzuki. W koncercie wezmą udział uczniowie i artyści dobrze rozpoznawalni przez publiczność. Bliższe informacje można znaleźć na stronie http://polskadlajaponii.pl/

Bardzo gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj