PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

Strona główna >> Studia I-go stopnia >> Architektura Wnętrz

Konsultacje pracowników Architektury Wnętrz

Konsultacje pracowników Architektury Wnętrz

 

Spotkania z wykładowcami z kierunku Architektura Wnętrz odbywają się po wcześniejszym umówieniu osobistym lub drogą e-mailową

1    Dr Joanna Buchalska    joanna.buchalska@pjwstk.edu.pl
2    Piotr Chodorek    chodorek@pjwstk.edu.pl
3    Mgr Magda Czapiewska    czapiewskamagda@pjwstk.edu.pl
4    Mgr Aleksandra Czerniawska    czerniawska@pjwstk.edu.pl
5    Mgr Antoni, Marcin Frontczak    marcin.frontczak@pjwstk.edu.pl
6    Dr Jola Gola    jola.gola@pjwstk.edu.pl
7    Justyna Jabłońska    justeria@pjwstk.edu.pl
8    Mgr Joanna Kania    joanna.kania@pjwstk.edu.pl
9    Prof. dr hab. Bazyli Krasulak    bazylik@pjwstk.edu.pl
10    Prof. Lech Koliński    lech.kolinski@pjwstk.edu.pl
11    Dr Marek Kosmulski    marek.kosmulski@pjwstk.edu.pl
12    Mgr inż. arch. Anatol Kuczyński    afkuczynski@pjwstk.edu.pl
13    Mgr Maciej Małecki    malecki@pjwstk.edu.pl
14    Dr Karol Murlak    karol.murlak@pjwstk.edu.pl
15    Dr Tomasz Myjak    tomaszmyjak@pjwstk.edu.pl
16    Dr Elżbieta Myjak-Sokołowska    elajan@pjwstk.edu.pl
17    Mgr Wojciech Neubart    w.neubart@pjwstk.edu.pl
18    Mgr Adam Orlewicz    orlewicz@pjwstk.edu.pl
19    Dr inż. arch. Anna Panek    annapanek@pjwstk.edu.pl
20    Prof. Piotr Perepłyś    piotr.pereplys@pjwstk.edu.pl
21    Dr hab. Roman Pietrzak    kemor@pjwstk.edu.pl
22    Mgr Chie Piskorska    chie@pjwstk.edu.pl
23    Dr Leszek Robaszkiewicz    robaszkiewicz@pjwstk.edu.pl
24    Dr Monika Rzepiejewska    mrzepiejewska@pjwstk.edu.pl
25    Mgr Piotr Sieciński    sieciu@pjwstk.edu.pl
26    Mgr Jarosław Skoczylas    keraj@pjwstk.edu.pl
27    Mgr Maciej Stefański    mstefanski@pjwstk.edu.pl
28    Dr inż. arch. Konrad Styka    konrad.styka@pjwstk.edu.pl
29    Mgr Agnieszka Szewczyk    agnieszka.szewczyk@pjwstk.edu.pl
30    Dr Krzysztof Szklanny    kszklanny@pjwstk.edu.pl
31    Prof. Włodzimierz Szymański    wszymanski@pjwstk.edu.pl
32    Prof. Mitsuhiko Toho    toho@pjwstk.edu.pl
33    Dr hab. Joanna Walendzik-Stefańska     jstefanska@pjwstk.edu.pl 
34    Mgr Tadeusz Walentowicz    tadeuszwalentowicz@pjwstk.edu.pl

poczta dziekanat podania

 

Studenci PJWSTK w krajowym finale Imagine Cup 2014

25-26 marca Warszawskie Dni Informatyki

25-26 marca Warszawskie Dni Informatyki

archiwum >>


 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj