PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

Strona główna >> Studia II-go stopnia >> Informatyka Społeczna

Informacje ogólne

Informatyka Społeczna to nowe studia magisterskie na kierunku Informatyka. Program studiów został zaprojektowany z myślą o absolwentach studiów pierwszego stopnia (licencjackich) na kierunkach z nauk społecznych i humanistycznych. Szczególnie zapraszamy absolwentów ekonomii, socjologii, marketingu, psychologii, kulturoznawstwa i dziennikarstwa. Studenci Informatyki Społecznej uczą się od podstaw, a program studiów jest dostosowywany do ich umiejętności i potrzeb – nie ma zatem potrzeby nadrabiania zaległości programowych.

Kandydaci na studia na Informatyce Społecznej przyjmowani są na podstawie rozmów kwalifikacyjnych. Komisja Rekrutacyjna przykłada szczególną wagę do przebiegu studiów i ocen kandydata, uwzględniając jego zainteresowania informatyką oraz nowoczesnymi technologiami internetowymi.

Absolwenci uzyskują tytuł magistra informatyki i mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w firmach marketingowych stosujących nowoczesny marketing internetowy, firmach prowadzących badania społeczne, firmach e-commerce, a także w mediach i portalach informacyjnych.
 
Połączenie wiedzy z dziedziny nauk społecznych i informatyki umożliwi także najbardziej twórczym absolwentom założenie własnych firm oferujących usługi internetowe. Sukces w takich projektach odniosą prawdziwi innowatorzy społeczni, umiejący łączyć wiedzę techniczną z pomysłami i wiedzą o zapotrzebowaniach społecznych. Dla nich studia na Informatyce Społecznej są najlepszym wyborem.

 

ZASADY REKRUTACJI

 

Kontakt:

socinfo"at"pjwstk.edu.pl

informatyka.spoleczna"at"pjwstk.edu.pl

 

 

Projekt został zrealizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu
Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

 

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd
drukuj