STYPENDIA NA ROK AKADEMICKI 2012/2013

Szanowni Studenci,

Od 3 września 2012 do 14 października 2012 w dziekanacie przyjmowane będą wnioski o stypendia socjalne, stypendia specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz stypendia rektora dla najlepszych studentów na rok akademicki 2012/2013.
Przed terminem wrześniowym zostanie wysłana do Państwa wiadomość przypominająca oraz pozostałe, szczegółowe informacje.
Jednocześnie przypominam, że zgodnie z Zarządzeniem Uczelnianej Komisji Stypendialnej z dnia 1 października 2011, dot. średniej ocen uprawniającej do ubiegania się o stypendium rektora dla najlepszych studentów PJWSTK w roku akademickim 2012/2013, średnia ocen uprawniająca do ubiegania się o stypendium rektora dla najlepszych studentów PJWSTK zostaje zwiększona i ustalona na poziomie 4,60.  Stypendium otrzyma tylko 10% najlepszych studentów każdego kierunku.

Wszystkie wnioski dostępne będą na stronie www Uczelni, w zakładce Sprawy Studenckie – Pomoc Materialna – Dokumenty. Nie ma możliwości składania wniosków elektronicznie lub w formie podania, przyjmowane będą jedynie wnioski na przygotowanych drukach z podpisem studenta.

Warunki ubiegania się i otrzymania stypendium socjalnego oraz stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych pozostają bez zmian i znajdują się na stronie www Uczelni, w zakładce Sprawy Studenckie – Pomoc Materialna - Podstawowe Informacje.
W przypadku jakichkolwiek zmian zostaną one podane do Państwa wiadomości we wrześniu.