Egzaminy z języka angielskiego

Jak co roku organizujemy w PJWSTK egzaminy z języka angielskiego dla naszych studentów. W tym roku dostępne będą 2 egzaminy. Poniżej cennik i opis procedury zgłoszeniowej:
Spoken English for Industry and Commerce (SEFIC) LCCI - wstępny termin 4-5 czerwca 2012
Level 2 (B1) 510 zł
Level 3 (B2) 570 zł
Level 4 (C1) 640 zł
Business English Certificate PJWSTK - termin będzie wyznaczony później, prawdopodobnie na druga połowę czerwca. UWAGA - wydajemy 2 certyfikaty: po polsku i angielsku!
Poziom B1 80zł
Poziom B2 80zł
Poziom C1 80zł
Zgłoszenia na SEFIC będziemy przyjmować w dniach 2-4 kwietnia (12 kwietnia musimy wysłać zgłoszenia do UK, więc 11 kwiecień to już termin absolutnie ostateczny!), na egzamin PJWSTK w drugiej połowie maja.
Zgłoszenia na egzamin przebiegają następująco: wpłacacie Państwo na konto szkoły opłatę za wybrany egzamin, zaznaczając o jaki egzamin i poziom chodzi, a następnie informujecie mailowo sekretariat SJO o tym fakcie. My sprawdzamy płatność z księgowością i kontaktujemy się z Państwem w celu zebrania danych osobowych wymaganych przez LCCI. Do egzaminu szkolnego nie potrzeba żadnych dodatkowych danych, poza numerem indeksu.
Wszystkie informacje oraz próbki egzaminów można uzyskać od lektorów prowadzących zajęcia lub z sekretariatu SJO (pokoj 125). Mailowo od pani Małgorzaty Rzeźnik-Knotek: malgosia@pjwstk.edu.pl
Informacja dla osób zainteresowanych wykorzystaniem certyfikatów do celów zwalniania się z lektoratów i transferu ocen - według nowych ogólnopolskich ram kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego, do zaliczenia poziomu licencjackiego/inżynierskiego wymagane jest MINIMUM B2 (angielski ogólny plus podstawowy język specjalistyczny dla dziedziny studiów), a dla magisterskiego B2+ (czyli bezpiecznie jest mieć C1 z dodatkową opcją języka biznesu i/lub specjalistycznego). Te wymogi wejdą oficjalnie w życie od przyszłego roku.