PJWSTK
PJWSTK Warszawa Gdańsk Bytom PL EN RU

 

Egzaminy z języka angielskiego - dla studentów III r. studiów stacjonarnych i IV r studiów niestacjo

Szanowni Państwo
 
Rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń na egzaminy z języka angielskiego. Do wyboru macie egzamin zewnętrzny - Spoken English for Industry and Commerce (SEFIC) oraz egzamin wewnętrzny - Certificate of Business English PJWSTK. Informacje o nich można znaleźć pod adresem: http://www.pjwstk.edu.pl/?strona=1941
Z przyjemnością informujemy, że w zeszłym roku wszyscy nasi kandydaci SEFIC zdali egzamin (co nie znaczy, ze nie trzeba sie uczyć).
 
Chętnych prosimy o wpłatę odpowiedniej kwoty na konto szkoły, KONIECZNIE z adnotacją o jaki egzamin chodzi i poinformowanie o zgłoszeniu Sekretariatu SJO.
 
Ze względu na procedurę zgłoszeniową, chętnych na SEFIC zapisujemy TYLKO do 10 kwietnia. Proponujemy decyzję o przystąpieniu do egzaminu wewnętrznego również podjąć w tym terminie, ponieważ prowadzący zajęcia muszą uwzględnić ćwiczenia przygotowujące Was do egzaminu w programie nauczania.
 
Wszystkie osoby zainteresowane dodatkową konsultacją przed egzaminem zapraszamy na specjalne dyżury pani mgr Małgorzaty Rzeźnik (malgorzata.rzeznik@pjwstk.edu.pl) we wtorki w godzinach 13.30 - 15.00.
 
Życzymy sukcesów i dobrych ocen na certyfikatach.
 
Studium Języków Obcych
PJWSTK

poczta dziekanat podania

 

 

kontakt

Adres
ul. Koszykowa 86,
02-008 Warszawa

tel. (+48) 022 58 44 500
fax. (+48) 022 58 44 501

e-mail: pjwstk@pjwstk.edu.pl

Skype: pjwstk_info

 

Biuro Rekrutacji
tel. (+48) 022 58 44 590

e-mail: rekrutacja@pjwstk.edu.pl

 

kontakty
dojazd